Rozlewnia Wód TAKO nieprzerwanie od 1998 r. dostarcza najlepszą wodę czerpaną w ekologicznie czystych obszarach Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Ujęcia zlokalizowane są na specjalnie wydzielonym i chronionym 18 ha terenie zbocza góry Bukowiec. Złoża znajdują się na głębokości 100m i są oddzielone od czynników zewnętrznych 45m warstwą litej skały, co gwarantuje najwyższą czystość.

Jednak nie tylko czystość, ale przede wszystkim smak jest głównym atutem naszej wody. Dlaczego? Zbilansowana równowaga poszczególnych minerałów, brak związków żelaza oraz pochodnych działalności rolnictwa, czyli związków azotanów i azotynów sprawia, że zarówno ciepła jak i schłodzona jest po prostu bardzo smaczna!

Ogólna mineralizacja wody 336mg/l, a pH 7,35 zalicza ją do wód niskosodowych, co czyni ją idealną wodą do spożywania na co dzień i przez każdego.

Szczegółowy skład mineralny wody:

Kationy Aniony
Ca2+ 68.0 HCO3 323.0
Mg2+ 2.56 SO42- 11.2
Ng+ <2.0 Cl 4.2
K+ 0.49 F 0.07

OFERTA

Jesteśmy polską firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem, co pozwala nam wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Współpracujemy z zakładami pracy, instytucjami publicznymi oraz klientami indywidualnymi. Nasza woda może być spożywana bez ograniczeń, w tym do przygotowywania potraw oraz gorących napojów (kawa/herbata).

Oferowana przez nas woda konfekcjonowana jest w następujące opakowania:

  • butelka szklana zakręcana (bezzwrotna) o pojemności 0,7 i 0,3L
  • butelka PET (bezzwrotna) o pojemności 1,0 i 0,5L
  • butla galonowa (zwrotna) o pojemności 18,9L

Celem korzystania z wody w butlach galonowych proponujemy Klientom następujące urządzenia dozujące:

  • dystrybutory wolnostojące i nablatowe (możliwość korzystania z opcji chłodzącej i grzejącej)
  • pompki ręczne i elektryczne (na baterie)
  • misy ceramiczne

Oferujemy stałe dostawy wody i urządzeń zarówno dla Klientów prywatnych jak i firmowych, a w przypadku butli galonowych gwarantujemy sanityzację urządzeń dostosowaną do indywidualnych zapotrzebowań.

WSPÓŁPRACA

Chcesz mieć wodę z nazwą swojej firmy?
Chcesz wodę z własnym logiem na imprezę okolicznościową? Zapraszamy do współpracy!

Rozlewnia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i wykonuje niespotykane na rynku rozlewniczym serie nalewów marek własnych. Oferujemy zarówno krótkie serie nalewów jak i stałe dostawy
wody breand’owanej.