E-Mail:webmaster@bc.com.plmailto:webmaster@bc.com.pl

Dzisiaj, gdy jakość wody pitnej w sieci lokalnych wodociągów jest zazwyczaj niska, proponujemy Państwu, w ramach naszego systemu dystrybucji zdrową wodę źródlaną, pochodzącą ze starannie selekcjonowanych ujęć głębinowych, mieszczących się na terenie ekologicznie czystym JURY KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKIEJ, a dokładnie - w bezpośrednim sąsiedztwie otuliny Jurajskiego Parku Krajobrazowego.

Możemy zatem zapewnić Państwa, że woda oferowana w systemie jest:

  • bakteriologicznie czysta ,

  • wolna od obecności substancji pochodzących ze skażonego cywilizacyjnie środowiska,(pestycydy, azotany i azotyny, detergenty, metale ciężkie, i itp.)

  • wolna od zanieczyszczeń mechanicznych,

  • zalecana do codziennego spożycia, ponieważ zawiera korzystne dla zdrowia i urody minerały (wapń, magnez, potas i inne) oraz odpowiednie pH.Oferowane produkty spełniają najwyższe standardy światowe w tej branży i znajdują się pod stałą kontrolą PZH, oraz Terenowej Stacja Sanitarno-Epidemiologicznej.

Woda źródlana oferowana w systemie""ma niepowtarzalny smak. Kawa, herbata ... napoje gorące, parzone na bazie naszej wody z pewnością smakują lepiej! Zupy i inne potrawy przygotowane z naszej wody zadowolą podniebienie nawet największego smakosza!

Reasumując:Oferowana przez nas  woda źródlana jest zdrowa i smaczna !